Jesteś tutaj: Nasza Oferta Endermologia- Modelowanie twarzy i ciała

Endermologia- Modelowanie twarzy i ciała

Endermologia to nieinwazyjna metoda liftingu i ujędrniania skóry twarzy i ciała. Przełomowy system do skutecznego modelowanie sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej.

W urządzeniu połączono 5 najbardziej skutecznych technologii wykorzystywanych w zabiegach na ciało:

PODCIŚNIENIOWA LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA o częstotliwości 40kHz

✔️Działanie: Ultradźwięki powodują rozbijanie komórek tłuszczowych,efektem czego jest uwolnienie zalegającego tłuszczu w postaci kropelek, które zostają przetransportowane przez gruczoły potowe, układ limfatyczny oraz krwionośny do wątroby gdzie następuje trawienie.

✔️Ogromną zaletą zabiegu liposukcji ultradźwiękowej jest fakt, że możemy ją nakierować na dowolny obszar naszego ciała (ramiona, uda, pośladki, brzuch). Odchudzanie może być kierowane w stronę wybranych partii ciała, opornych na odchudzanie metodami standardowymi.

FALE RADIOWE RF

✔️Działa na skórę właściwą oraz tkankę podskórną rozgrzewając ją nawet do 60 °C, co powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, a skóra staje się bardziej sprężysta.

✔️Temperatura pobudza komórki skóry (fibroblasty) do produkcji i regeneracji kolagenu, elastyny, dzięki czemu napięcie skóry wzrasta, a efekt obkurczenia włókien może być widoczny już po pierwszym zabiegu.

✔️Podgrzewanie komórek tłuszczowych za pomocą fali radiowej zwiększa prędkość ich metabolizowania oraz powoduje ich zmniejszenie.

LASEROTERAPIA

✔️ Wykorzystany w urządzeniu laser działa na skórę właściwą i tkankę podskórną. Dzięki zastosowaniu dodatkowo podciśnienia i zassaniu fałdu skórnego oddziaływanie sięga nawet do 5 cm wgłąb skóry właściwej.

✔️Jego zaletą jest fotoodmładzające działanie na skórę: fibroblasty znajdujące się w skórze poprzez światło o skupionej, równomiernej wiązce są stymulowane do produkcji kolagenu. Efekt cieplny wywoływany w skórze przez promieniowanie powoduje poprawę struktury włókien już istniejących.

✔️Laser wpływa regenerująco na skórę – ciepło powoduje poszerzenie naczyń krwionośnych, co skutkuje lepszym odżywieniem skóry.

✔️Urządzenie dysponuje 3 różnymi kolorami lasera, różniącymi się działaniem:

Kolor zielony – jest najlepiej pochłaniany przez melaninę barwnik skóry – stosowany jest do usuwania przebarwień; dodatkowo zielony laser emituje światło żółte, które jest selektywnie pochłaniane przez kolor czerwony co skutkuje redukcja widoczności naczynek;

Kolor niebieski – ma działanie łagodzące na stany zapalne skóry, tonizuje, uśmierza ból, uspakaja;

Kolor czerwony – działa pobudzająco na skórę, wygładza.

MASAŻ ROLKAMI ORAZ SSĄCO- PRÓŻNIOWY TZW. ENDERMOLOGIA

✔️Jest to masaż podciśnieniowy – polegający na rytmicznym zasysaniu fałdu skórnego połączony z mechanicznym masażem rolkami. Samo oddziaływanie ssąco-próżniowe powoduje:
– odruchowe rozszerzenie naczyń krwionośnych,
– usprawnia odpływ krwi żylnej i napływ nasyconej tlenem krwi tętniczej dzięki czemu skóra staje się lepiej dotleniona, odżywiona.
– szybciej usuwane są produkty przemiany materii,
– komórki skuteczniej oczyszczają się z toksyn

✔️Zassany fałd skórny jest w środku głowicy dzięki czemu oddziaływanie sięga głębiej – do warstwy podskórnej, czyli tam gdzie gromadzi się tłuszcz. Dodatkowo delikatne, powtarzające się fazy zasysania mobilizują skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych.

✔️W efekcie takiego oddziaływania skóra staje się bardziej sprężysta, mniej podatna na odkształcanie, oraz nabiera większej gęstości dzięki czemu nierówności, zmarszczki wygładzają się a widoczność celulitu zmniejsza się.

✔️Ruchy rolek głowicy zabiegowej połączone z podciśnieniem pozwalają na delikatne i skuteczne odprowadzanie limfy z kończyn.

✔️ Efekt drenażu limfatycznego jest najszybciej widocznym efektem jeśli chodzi o utratę centymetrów w obwodzie kończyn dolnych.

Wyżej wymienione technologie skupione są w jednej głowicy tak, że podczas zabiegu działamy na problem wielopłaszczyznowo dzięki czemu osiągamy lepsze efekty.

☀️Efekty zabiegu:
• szybkie zwalczanie zmian cellulitowych
• silne ujędrnienie i modelowanie sylwetki
• redukcja tkanki tłuszczowej
• zwiększenie napięcia powłok brzusznych
• eliminacja rozstępów
• pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego
• modelowanie owalu twarzy,
• intensywne zabiegi przeciwzmarszczkowe
• wygładzenie skóry

☀️Obszary, na których wykonujemy zabiegi:
• brzuch ( razem z boczkami)
• uda, pośladki, łydki
• ramiona,dekolt
• twarz ( razem z oczami)
• szyja ( razem z podbródkiem)

☀️Jeżeli borykasz się z :
• cellulitem
• wiotkością skóry
• miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej tak jak bryczesy
• obrzękiem nóg wynikający z zastoju limfy
• czujesz się spięty/spięta

Ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! 

Zalecamy wykonanie serii zabiegów 6-10 minimum raz w tygodniu.

W celu uzyskania lepszego efektu drenującego zalecamy wypijanie 2-3 litrów wody mineralnej.


Nowoczesny sprzęt, indywidualne podejście, szeroki wachlarz usług i dogodna lokalizacja to nasze główne atuty.

Nasza wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra oferuje również edukację i profilaktykę

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Jędrzychowska 20 D
65-385 Zielona Góra
leczenieskolioz@gmail.com

Pon-Pt: 08.00 – 19.00
Sob: 09.00 – 14.00


NA SKRÓTY