Jesteś tutaj: Nasza Oferta Lampa Bioptron

Lampa Bioptron


LAMPA BIOPTRON – światło BIOPTRON ma właściwości biostymulacyjne: przy kontakcie ze skórą stymuluje ono światłoczułe struktury międzykomórkowe i molekuły. To inicjuje reakcje łańcuchowe w komórkach i wyzwala tak zwane reakcje wtórne, które nie ograniczają się wyłącznie do obszaru skóry.

Terapia Światłem BIOPTRON stymuluje i moduluje procesy naprawcze i regeneracyjne, jak również procesy obronne w organizmie człowieka.

Wybitne właściwości charakterystyczne Światła BIOPTRON umożliwiają mu penetrację nie tylko skóry lecz również tkanek pod nią. W ten sposób pozytywny efekt Światła BIOPTRON nie jest ograniczony do leczonego miejsca skóry lecz ma także korzystny wpływ na cały organizm.

BIOPTRON to doskonała terapia:

Wspomagająca proces gojenia się ran takich jak rany pourazowe (uszkodzenia ciała), oparzenia, rany pooperacyjne, żylaki nóg, odleżyny,

  • Uśmierzania bólu (osteoporoza, reumatoidalne zapalenie stawów, artroza, bóle kręgosłupa lędźwiowego, bóle ramion i szyi, zespół urazowy nadgarstka, bliznowce, uszkodzenia mięśniowo-kostne, skurcze mięśni, zwichnięcia, nadwyrężenia, kontuzje, zerwanie więzadeł i mięśni, naciągnięcia ścięgien, łokieć tenisisty itd.)
  • Leczenia schorzeń dermatologicznych i problemów skóry (trądzik, atopowe zapalenie skóry -egzema, łuszczyca, opryszczka i półpasiec , wirusowe i bakteryjne infekcje skóry, choroby ust/zapalenie śluzówki itd.)
  • Z powodzeniem stosowana w pediatrii przy schorzeniach skóry u dzieci, alergicznym zaburzeniu oddychania i infekcjach górnych dróg oddechowych
  • Zaburzeń funkcjonowania układu mięśniowo-szkieletowego oraz nerwowego.
  • Stosowana w leczeniu Sezonowych Zaburzeń Afektywnych (SAD) i jego objawów takich jak : zespół chronicznego zmęczenia, obniżona motywacja, zwiększona potrzeba snu.


Nowoczesny sprzęt, indywidualne podejście, szeroki wachlarz usług i dogodna lokalizacja to nasze główne atuty.

Nasza wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra oferuje również edukację i profilaktykę

GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul. Jędrzychowska 20 D
65-385 Zielona Góra
leczenieskolioz@gmail.com

Pon-Pt: 08.00 – 19.00
Sob: 09.00 – 14.00


NA SKRÓTY